SponsorzyLicznik odwiedzin
mod_vvisit_counterDzisiaj30
mod_vvisit_counterWczoraj29
mod_vvisit_counterW tym tygodniu375
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu553
mod_vvisit_counterW tym miesiącu1780
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu1741
mod_vvisit_counterWszystkie dni201153

Twoje IP: 3.233.242.204
Dzisiaj jest: 26 Wrz 2021
Start \ Historia

Pomysł wspólnej gry w hokeja na lodzie zrodził się (2008 r.) w głowach kilku przyjaciół, fanów hokeja, których pociechy zaczęy zgłębiać tajniki tej dyscypliny w "Sanockich Niedźwiadkach", jak również ojców, których dzieci miały już przygodę hokejowę z sanockim klubem.
W trakcie przyjacielskiej biesiady "przy chmielnej", powstała lista osób zainteresowanych wspólną grą w hokeja i dobrą zabawą w niedzielne wieczory. Tak powstała grupa która regularnie zaczęła się spotykać na "Sanockiej Arenie". Ale nie była to jeszcze drużyna "Niedźwiedzi".
Z biegiem czasu jedni odchodzili z grupy, a nowi miłośnicy hokeja zajmowali ich miejsca, aż w końcu skład się ustabilizował. Na jednej z "niedzielnych gierek" padło pytanie: - Jak moglibyśmy się nazywać? (z tym przeważnie jest problem), jednak w naszym przypadku nie mogło być wątpliwości. Skoro są "Niedźwiadki" to muszą być "Niedźwiedzie". Nazwa została zaakceptowana i przyjęta przez całą drużynę. Dzięki wsparciu życzliwych nam osób - firm pozyskaliśmy środki na zakup koszulek meczowych. Wybraliśmy logo oraz "barwy klubowe" drużyny. I tak od sezonu 2010/2011 oficjalnie zaistnieliśmy na lodowej tafli.