SponsorzyLicznik odwiedzin
mod_vvisit_counterDzisiaj41
mod_vvisit_counterWczoraj96
mod_vvisit_counterW tym tygodniu688
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu624
mod_vvisit_counterW tym miesiącu1649
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu2548
mod_vvisit_counterWszystkie dni190569

Twoje IP: 18.207.129.82
Dzisiaj jest: 18 Kwi 2021
Start \ Historia

Pomysł wspólnej gry w hokeja na lodzie zrodził się (2008 r.) w głowach kilku przyjaciół, fanów hokeja, których pociechy zaczęy zgłębiać tajniki tej dyscypliny w "Sanockich Niedźwiadkach", jak również ojców, których dzieci miały już przygodę hokejowę z sanockim klubem.
W trakcie przyjacielskiej biesiady "przy chmielnej", powstała lista osób zainteresowanych wspólną grą w hokeja i dobrą zabawą w niedzielne wieczory. Tak powstała grupa która regularnie zaczęła się spotykać na "Sanockiej Arenie". Ale nie była to jeszcze drużyna "Niedźwiedzi".
Z biegiem czasu jedni odchodzili z grupy, a nowi miłośnicy hokeja zajmowali ich miejsca, aż w końcu skład się ustabilizował. Na jednej z "niedzielnych gierek" padło pytanie: - Jak moglibyśmy się nazywać? (z tym przeważnie jest problem), jednak w naszym przypadku nie mogło być wątpliwości. Skoro są "Niedźwiadki" to muszą być "Niedźwiedzie". Nazwa została zaakceptowana i przyjęta przez całą drużynę. Dzięki wsparciu życzliwych nam osób - firm pozyskaliśmy środki na zakup koszulek meczowych. Wybraliśmy logo oraz "barwy klubowe" drużyny. I tak od sezonu 2010/2011 oficjalnie zaistnieliśmy na lodowej tafli.